You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 2nd 2014, 10:38pm

download with 7 kps

I'm using 20 megabit enthernet but the game downloading with 7 kps :S i was start download morning and still not complation .please try fix this problem

2

Thursday, April 3rd 2014, 9:17am

hdofficial

Trainee

• Send private message

Eski launcher

Beyler eski launcherden güncelleme atıyorum 990 mb sonra verileri yüklücek öyle yapsak girmezmi :?

3

Saturday, April 5th 2014, 10:22am

pls post the turkish topics in the turkish forum

4

Saturday, April 5th 2014, 3:14pm

Game application Hatası

Oyuna giriyorum ekran yükleniyor sonra game application hatası veriyor kapanıyor yardım pls.. ! :!:

5

Saturday, April 5th 2014, 4:03pm

e_mail adresi olmadan oyuna nasıl girilir

ata charım o adreste bulunuyor ve ben e_mail adresimi unuttuğum için oyuna giremiyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ne yapmalıyım

6

Saturday, April 5th 2014, 4:19pm

Hesap aktarım problemi

Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum şöyle; Asıl kullandığım hesabımı sitedeki rehbere göre taşıdım ve onaylandı. Ertesi gün girmeye çalıştığımda şifre yanlış hatası aldım. Daha sonra asıl hesabını taşıdığım e-mail ile my.com da başka bir hesap açtım. Şifreyi sıfırladığım zaman asıl hesabımın değil diğer hesabımın şifresi sıfırlanıyor. 2 gündür sorunumu çözebilmiş değilim, destek sistemide açık değil. Yardım edebilecek bir yetkili yada arkadaş var mıdır? Şimdiden teşekkürler

7

Saturday, April 5th 2014, 5:46pm

e_posta

:( e_mail adresimi hatırlayamıyorum .e_posta olmadan oyuna nasıl girebilirim bu konuda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?Ata charım o adreste :(

8

Sunday, April 6th 2014, 6:38am

gipat parçası HASARLI DOSYA?? (hata raporu)

Goblinbol dan çıktığımda karakteri gipat parçasına atmıştı şimdi gipat parçasından cıkamıyorum oyuna girer girmez hata raporu veriyor

Ne yapmalıyım

(yardımlarınız için şimdiden teşşekkürler)

9

Thursday, April 10th 2014, 7:41pm

Ben Böyle Birşey Görmedim Görev yok.

Arkadaşlar reenkarne karakter açtım 47 levele geldim vahiy adasında bir görev aldım 7 tane kristal zırh parçası istiyor yaptığın görevlerle falan 1 tane veriyor neyse 6 da kaldı görevler bitti karanlık ada'ya gittim orayıda tamamladım fakat görev bitti sınır'da görev var gösteriyor fakat hiç bir görev yok varsa bi bilginiz paylaşın burda YÖNETİM hatalı zaten böyle giderse bu oyunun hali VAHİM.

10

Monday, April 14th 2014, 1:42am

Dahili hata

arkadaşlar oyuna girerken atıyor dahili hata diyor sebebi ne olabilir.hesaptaki diğer çarlarıma girebiliyorum ..
serkkantr has attached the following image:
  • allodss.jpg
:thumbsup:

""SadButTruE""

This post has been edited 2 times, last edit by "serkkantr" (Apr 14th 2014, 2:47am)

11

Friday, April 18th 2014, 8:48am

Mühendis Yetenek Sıfırlanamaması (1-15)

Mühendis reende 1-15 leveller arasında müh. ölüm suyu varsa yetenekler sıfırlanmıyor.(yeni başlayanlar veya müh. ölüm suyu olmayanlar böyle bir sorun olmadığını söylediler.)

Gördüğünüz gibi level 16 olduktan sonra yetenekler sıfırlanabiliyor. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlarımızın level 16 olana kadar şu skil ne işe yarıyor bir açayım diye gitmemesi olacaktır. :)

12

Friday, May 23rd 2014, 8:14pm

6 level lanetli eşya görevinde sorun (acil yardım)

6 level lanetli eşya görevini almıstım bişeyler vermıstı görev yapmaya gittiğimde görev almıyordu yer yok diye bende iptal ettim üstümdeki o gelen beltle item gitti ve görev bul yerınden basınca oraya işaret etti gitmem için gittiğimde görevi aldım ama onarma tomarı vermıyor moderetor önceden böyle hatalar başkalarındada olmuştu dedi peki böyle hatalar oluyordu neden bakım çalışmasında düzeltilmedi lütfen yardım edin bari görevim yok olsunda yeni görevler gelsin onun yerıne yenileri gelmiyor onu yapmadan sıkıntı o düzeltirseniz sevirim 34 level charım yenıden acmak ıstemıyorum tamda kristal almak isterken böyle sorun olusa işim zor X(

13

Sunday, June 8th 2014, 12:10pm

Game application çalışmayı durdurdu.

oyuna girecekken bu geliyo yeni olmaya başladı hiç olmuyordu.yardımcı olun

14

Wednesday, July 16th 2014, 12:42pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Oyunun donması

Arkadaşlar Herhangi bir savaş alanından ama özellikle goblinbolde alana giriş ve çıkışlarda oyun 15/20 sn arası donuyor sadece bende olan bir durumda degil birkaç arkadaşımdada bu sorun var destek sistemine ticket attık ama sorunu çözmemize yardımcı olmuyorlar çok sinir bozucu bi durum lütfen yardımcı olurmusunuz.?

Her bakımda çözülür diye umut ediyoruz ama bu bakımdada sorun çözülememiştir herhangi bir çözüm yoluda bulamıyoruz kaldık böyle.Çok sinir bozucu bir durum.

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jul 17th 2014, 7:09pm)

15

Friday, September 12th 2014, 4:35pm

Hesap oluştururken " İç Hizmet Hatası " alan oyuncularımızın dikkatine!

İç Hizmet hatasının çözümü:

Öncelikle hesap adı ve şifrenizin türkçe karakter içermemesine dikkat etmelisiniz. Sorun buna rağmen devam ediyor ise farklı bir e-posta adresi kullanın.

Sorun bu adımlardan sonra ortadan kalkacaktır.

İyi oyunlar

16

Thursday, March 5th 2015, 6:45pm

crash report

lütfen birisi yardım edebilrmi allods team crash report diye birşey geldi zarf gibi yazıları okunmuyor ne oldugunu blmiyorum vwe oyumna giremiyoryum yardım pls

17

Sunday, March 22nd 2015, 3:43pm

MuskeTeR

Beginner

Occupation: işletmeci

• Send private message

Yüklenmiyor

Merbaha ben 6-7 ay önce oyunu bırakmışdım şimdi tekrardan başladım oyunu indirdim kademeleri indiriliyor diyor 7.95gb nin 7.74 de kalıyor bir sorum daha olucak oyunda kayde geçer bir farklılık veya vb şeyler oldumu misal büyücüler hakkında yoksa herşey gene aynımı?

18

Sunday, March 22nd 2015, 4:56pm

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

yok mu nedenini bilen bu sorunun?

19

Monday, March 23rd 2015, 10:25am

MuskeTeR

Beginner

• Send private message

20

Monday, March 23rd 2015, 10:47am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Launcher üzerinden tam yama indir seçeneğini seçerek indirin lütfen.
Geri kalan verileri oyuna girince indirecektir.
.

Rate this thread