You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Friday, January 8th 2016, 3:08pm

sargonnn

Beginner

• "sargonnn" started this thread

Occupation: Yazılım Danışmanlığı

• Send private message

Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al.
Tamam görevide hallettim sağolun ben bosslardan kaçtım yanımda gelen npcler halletti :D

22

Friday, January 8th 2016, 3:10pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al.
Herşey için sağolun.

23

Sunday, January 10th 2016, 10:02pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Talentimden kaynaklandığını düşündüm, güzel bir talent düzdüm hallettim görevi

24

Wednesday, January 13th 2016, 1:49am

sargonnn

Beginner

• Send private message

Ayılardan kaçarak görevi yaptım :D yanımdaki gelen npcler kesmeyi başardı slotları :thumbsup: şuan 65 lvl cezalandırıcıyım :thumbup:

25

Wednesday, January 13th 2016, 12:27pm

Kurtarma görevinde saldıran hayvanları tek tek çekerek kesmeyi dene ve ayılar geldiğinde kendini geriye at bırak npcler saldırsın önce yanlış hatırlamıyorsam 30-45 sn gibi birşey ışığın kapanmasını bekliyorsun o saniye ayakta kalırsan sorun yok görevi geçersin.
""Video games don't make us Violent, LAG does.""

26

Tuesday, January 19th 2016, 10:23pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Kurtarma görevinde saldıran hayvanları tek tek çekerek kesmeyi dene ve ayılar geldiğinde kendini geriye at bırak npcler saldırsın önce yanlış hatırlamıyorsam 30-45 sn gibi birşey ışığın kapanmasını bekliyorsun o saniye ayakta kalırsan sorun yok görevi geçersin.
Öncelikle selamlar,

yukarı bakarsanız anlarsınız nasıl geçtiğimi :thumbsup: malesef hayvanları " tek tek" çekme gibi bir durum söz konusu değil bir anda saldırıyorlar çıkıpta sende birden "hedef ben miyim tayfun" moduna giriyorsun :D şuanda 65lvl ulu cezalandırıcıyım :thumbup: