You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, January 7th 2016, 5:10pm

sargonnn

Beginner

• "sargonnn" started this thread

Occupation: Yazılım Danışmanlığı

• Send private message

Ölümcül buzul / Ferris

Ölümcül buzuldaki görevimi yanlışlıkla bıraktım, haritadan çıktım ve şimdide 61 level görevimi alamıyorum kasamıyorum çarımı. Nerden alabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz ?

2

Thursday, January 7th 2016, 5:17pm

Ferris tungar kampındaki npc lerden görevlerini tekrar alabilirsin görevin adını biliyorsan eyer sana hangi npc olduğu konusunda daha net yardımcı olabilirim. Yada Ferris Tungar kampında M ye basıp sol sağ üstte bulunan görev bul simgesine basarsan sana hangi görevlerinin olduğunu ve nerede olduğunu gösterecektir.

İyi oyunlar..

3

Thursday, January 7th 2016, 5:23pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Ferris tungar kampındaki npc lerden görevlerini tekrar alabilirsin görevin adını biliyorsan eyer sana hangi npc olduğu konusunda daha net yardımcı olabilirim. Yada Ferris Tungar kampında M ye basıp sol sağ üstte bulunan görev bul simgesine basarsan sana hangi görevlerinin olduğunu ve nerede olduğunu gösterecektir.

İyi oyunlar..
Sana görevin nasıl birşey olduğunu anlatayım bir tane priden vardı köpekler saldırıyordu onu kurtarmaya çalışıyorduk.

4

Thursday, January 7th 2016, 5:48pm

avilonda nayana dön. ferrise en başta gittiğin şekilde gidicen yani...
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

5

Thursday, January 7th 2016, 6:08pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

avilonda nayana dön. ferrise en başta gittiğin şekilde gidicen yani...
Güzel kardeşim görev görünmüyor avilonda dünya gizemi görevine dair hiç birşey yok 60 level'da kalmak istemiyorum :( ?( ;(

6

Thursday, January 7th 2016, 6:24pm

görev değil zaten aradığın ferrise gidiş yolu. önce ferrise gidicenki ordan görev alabilesin dimi? onun yoluda avilondan geçiyor...
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

7

Thursday, January 7th 2016, 6:27pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

görev değil zaten aradığın ferrise gidiş yolu. önce ferrise gidicenki ordan görev alabilesin dimi? onun yoluda avilondan geçiyor...
Anlayamadım nayan'a dön olayını, nayan bir haritamı yoksa npc'mi ?

Skype varsa senin özelden yazarmısın kullanıcı adını skype'nının ekleyim.

8

Thursday, January 7th 2016, 6:34pm

avilonda büyücü nayan var. avilona ışınlan hiç kıpraşmadan sağa dön dümdüz git orda uçurumun kenarında büyücü büyücü antin kuntin işler yaparken görücen zaten. kime sorsan gösterir oralarda. herkes tanır sevilen bi abimizdir 8o
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

9

Thursday, January 7th 2016, 6:34pm

Selamlar.

Öncelikle ışınlanma npc sinden ferris haritasının açık olup olmadığını kontrol ediniz eğer açık değilse; Avilon haritasında bulunan Nayan isimli npcden tekrar ferrise geçebilirsiniz.

10

Thursday, January 7th 2016, 6:37pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Selamlar.

Öncelikle ışınlanma npc sinden ferris haritasının açık olup olmadığını kontrol ediniz eğer açık değilse; Avilon haritasında bulunan Nayan isimli npcden tekrar ferrise geçebilirsiniz.
Selamlar, :D

Açık değil malesef nayan npcsinin koordinatını paylaşabilirmisiniz ? Yani haritada nerede olduğuna dair bir resim ekran görüntüsü gibisinden. :thumbsup:

11

Thursday, January 7th 2016, 6:41pm

12

Thursday, January 7th 2016, 6:44pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

İlginiz için çok teşekkür ederim. Keşke destek hizmetleri departmanındaki çalışanlarda sizin gibi seri vede yardımcı olsalar :) ^^

13

Thursday, January 7th 2016, 10:37pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Malesef, bende bundan bahsediyorum npcde problem var sanırım.
http://imgim.com/image/nayan.png

14

Thursday, January 7th 2016, 10:42pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

İyi oyunlar..
Nayan npcsinde problem var sanırım.
Ferris tungar kampına nasıl gideceğim ? http://imgim.com/image/nayan.png

15

Friday, January 8th 2016, 2:27am

sargonnn

Beginner

• Send private message

İyi oyunlar..
Nayan npcsinde problem var sanırım.
Ferris tungar kampına nasıl gideceğim ? http://imgim.com/image/nayan.png
Şimdi benim sorunum açık konuşmak gerekirse, postadan aldım görevi ferrise gittim ışınlayıcı açmadan görevi yanlışlıkla sildim. Anlatabildim mi ? şimdide ferrise gidemiyorum.

16

Friday, January 8th 2016, 3:06am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Çantada bir nesne olması gerekiyordu sanırım çantanı kontrol et.
.

17

Friday, January 8th 2016, 2:28pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Çantada bir nesne olması gerekiyordu sanırım çantanı kontrol et.

Bu nesneyle gidiliyor, çok şükür gittim sorunum çözüldü ama şuanda ek olarak bir sorun daha çıktı. Görevde fenerleri yerleştiriyorsun ya ondada ayıları kesemiyorum :D Görevin adı: ayıları nasıl kesebilirim item durumum pek iyi değil. Ne önerirsiniz? ^^

This post has been edited 1 times, last edit by "sargonnn" (Jan 8th 2016, 2:33pm)

18

Friday, January 8th 2016, 2:50pm

Discotech

Professional

• Send private message

Manasiklet,Yıldırım gibi bineklerin varsa bineklerdende yardım alabilirsin.Yinede geçemiyorsan sınıfına göre meslek kasıp mor item yap veya satın al çok faydası olacaktır.
.

19

Friday, January 8th 2016, 2:52pm

sargonnn

Beginner

• Send private message

Manasiklet,Yıldırım gibi bineklerin varsa bineklerdende yardım alabilirsin.Yinede geçemiyorsan meslek itemleri satın al veya sen yap.
İlginiz için çok teşekkür ederim, ama arkadaşlardan yardım alma gibi bir durum olamaz mı ?

20

Friday, January 8th 2016, 2:57pm

Discotech

Professional

• Send private message

Yardım alamazsın orada,ilk olarak o görevleri geçmen lazım tek yapacaksın.Müzayedeye bak sınıfına uygun itemleri al.
.