You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, January 8th 2016, 8:09pm

Hala oynamaya değer mi?

Öncelikle hepiniz merhaba arkadaşlar.Uzun bir aradan sonra birazda piyasada çok da oynamaya değecek kalitede bir mmorpg bulamamamdan dolayı tekrar allods online başlamayı düşünüyorum fakat başlamadan önce biraz bakmak istedim hala eskisi gibi mi diye ve gerçekten büyük bir değişim geçirdiğini gördüm ki oyunda artık herşeyin paraya döküldüğü de sanırım acı bir gerçek tamam f2p oyunlarda elbette para yatıracaksın ama insanları buna muhtaç etmek madem bu oyunu oynuyorsun pamuk eller cebe deyip insanları buna itmek emin değilim açıkçası.Bunun yanında çoğu kişi oynamayı bırakmış her yerde yabancı oyuncuların olduğunu ve türk oyuncuların artık nerdeyse yok oldukları okudum bunun üzerine tekrar başlamalı mıyım diye düşündüm ve ön yargı ile yaklaşmamak istedim sizlerin de fikirlerini almak istiyorum hala oynamaya değer bir oyun mu allods sizce? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim

This post has been edited 2 times, last edit by "egemania488" (Jan 10th 2016, 12:15pm)

2

Wednesday, January 27th 2016, 12:55pm

Probiscis

Beginner

• Send private message

Öncelikle hepiniz merhaba arkadaşlar.Uzun bir aradan sonra birazda piyasada çok da oynamaya değecek kalitede bir mmorpg bulamamamdan dolayı tekrar allods online başlamayı düşünüyorum fakat başlamadan önce biraz bakmak istedim hala eskisi gibi mi diye ve gerçekten büyük bir değişim geçirdiğini gördüm ki oyunda artık herşeyin paraya döküldüğü de sanırım acı bir gerçek tamam f2p oyunlarda elbette para yatıracaksın ama insanları buna muhtaç etmek madem bu oyunu oynuyorsun pamuk eller cebe deyip insanları buna itmek emin değilim açıkçası.Bunun yanında çoğu kişi oynamayı bırakmış her yerde yabancı oyuncuların olduğunu ve türk oyuncuların artık nerdeyse yok oldukları okudum bunun üzerine tekrar başlamalı mıyım diye düşündüm ve ön yargı ile yaklaşmamak istedim sizlerin de fikirlerini almak istiyorum hala oynamaya değer bir oyun mu allods sizce? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim
P2P server inde oynamaya değer

3

Wednesday, January 27th 2016, 12:59pm

OYNAMAYA DEĞER..

This post has been edited 1 times, last edit by "Doxa" (Jan 27th 2016, 1:51pm)

4

Friday, February 12th 2016, 12:17am

Ben uzun süredir oynamıyorum fakat oynamayışımın sebebi oyunun güzel olmaması pahalı olması vs değil.Belli bir zaman ayırmanız gereken bir oyun ve o vakti malesef bulamadığımdan oyunu bırakmış durumdayım.Türk oyuncular her ne kadar birbirleriyle kavga gürültü halinde bile olsalar Allods Online ilk günden bugüne değin oynamaya değer ve değecek bir oyun.
Dancingfear

5

Friday, February 12th 2016, 11:38pm

Zaman ayiricaksan

Deger.. cunku daha bu oyunun bence esi benzeri cikmadi

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 1 times, last edit by "KenanReyiz" (Mar 10th 2016, 9:51am)

6

Wednesday, February 17th 2016, 11:12am

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

kesinlikle DEĞER..

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

7

Thursday, March 3rd 2016, 11:13am

Charmie

Trainee

• Send private message

Nerdeyse 4-5 sene başladım halada oynuyorum ve bırakmayıda düşünmüyorum. Ve türkler nerdeyse yok omuş dediğine gelirsek aslında oyunda şuan çok fazla olmasada türk oyuncular var ama türk olmaları oyunda türkçe konuşcakları anlamına gelmiyor çoğu türk oyuncu yabancılar ve yabancı birliklerle fazlasıyla kaynaşmış durumda.(örnek olarak ben 1-2 kişi hariç herkesle ingilizce konuşuyorum kısaca yabancılarla yatıp yabancılarla kalkıyorum:).)
Demek istediğim oyunda türkçe konuşan yok diye türkler yok olmuş diyemezsin bence

8

Thursday, March 3rd 2016, 2:20pm

Occupation: Mali Müşavir

• Send private message

merhaba. bir dönem biraz oynamıştım. Dün akşam yeni bir warrior açtım. Orc. Acaba bana yardım edecek ve muhabbeti güzel bir guild tavsiyeniz var mıdır? Görüşüp konuşmak isterim de. İnsan ne kadar da olsa tek bile kasınca sıkılıyor :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Mar 3rd 2016, 2:25pm)

9

Thursday, March 3rd 2016, 2:28pm

merhaba. bir dönem biraz oynamıştım. Dün akşam yeni bir warrior açtım. Orc. Acaba bana yardım edecek ve muhabbeti güzel bir guild tavsiyeniz var mıdır? Görüşüp konuşmak isterim de. İnsan ne kadar da olsa tek bile kasınca sıkılıyor :D
Oncelikle sunucunu belirtebilirsen eminim yardimci olurlar :)

10

Thursday, March 3rd 2016, 2:33pm

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

ben hep tek kastım daha da keyif aldım valla
ama zor görevlerde illaki yardıma ihtiyaç oluyor.

sohbet etmeye maalesef yardımcı olamayacağım..
zor görevlerinde nickini yazarsan yardım etmeye çalışırım (boyumu aşmıyorsa görev :P )
tabi sunucunu da yazman gerek :D

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

11

Thursday, March 3rd 2016, 2:43pm

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Evet kesinlikle oynamaya deger !!!!!!

12

Monday, March 7th 2016, 1:57pm

Allods Online piyasadaki birçok oyundan daha eğlencelidir ve geliştiricilerimiz de sürekli oyunu daha ileriye götürmek için uğraşıyorlar. 7.0 makalelerimizi okumanı tavsiye ederim. Ayrıca oyunda kemikleşmiş bir oyuncu kitlesi var ve bu da Allods Online'ı farklı kılmaktadır.

13

Tuesday, March 8th 2016, 1:13am

7.0 guncellemesinin yaklaşmasıylaforum bile canlanmaya başladı oyuna bazı sebeplerden dolayı 1 yıla yakındır giremiyorum fakat eminim oyunda bu canliliktan nasibini almıştır. Guncellemeden önce değişiklikleri çözüp 7.0'a rahat girmek için oyuna başlamanın tam zamanı diye düşünüyorum . Kolay gelsin iyi eğlenceler

14

Thursday, March 10th 2016, 9:45am

NakedDinO

Beginner

• Send private message

7.O gelmek üzere herşey sıfırlanacağı için bence başlamanın en iyi zamanı stres atıp eğlenmek isteyenler için çok iyi fırsat bence

15

Thursday, March 10th 2016, 9:53am

7.O gelmek üzere herşey sıfırlanacağı için bence başlamanın en iyi zamanı stres atıp eğlenmek isteyenler için çok iyi fırsat bence

Ayrıca 7.0 a hazırlanmak içinde çok güzel bir fırsat .

16

Thursday, March 10th 2016, 10:07am

NakedDinO

Beginner

• Send private message

aynen hazır 2 haftalık x2 gelmişken bolca gold kasıp 7.0 saglam girmek sart :)