You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, January 19th 2016, 4:27pm

Savaşçı çokmu güçsüz ?

1 yıldır fln bu oyunu oynuyorum ve zevk aldığım tek karakter savaşçı diğer hiç bi karakterden savaşçı kadar haz alamadım ama lvl atladıkça fark ettimde savaşçı çok güçsüz değilmi ya :( :( .şimdi ortak haritlarınbirinde kafama göre takılırken bi mage karşıma çıktı dedim bi şunla pvp yapıyımda keyfimyerine gelsin dedim forumda okuduğuma göre büyücü şu anda oyundaki en güçsüz karakterlerdenmiş kumaş giydiği için heali olmadığı içinmidir nedir.nerneyse denetledim taşları fln aynıyız itemlerim onunkinden güçlü bi daldım depardan sonrası gelemdiki adam hem slow atıyo hep hasar veriyo hayvan gibi anında eridim talentlerim flnda düzgündü sonra lvl atladıkça pvplere katıldım ve bu olay hiç değişmedi.hem çoklu pvplerde hem tekli pvplerde çok güçsüsdü savaşçı hem taş em itemlerim yüksek adamdan adam yinede ben onu yakalayamadan eritiyo beni dediğim gibi talentler flnda doğru ama bi türlü olmuyor diğer hiç bi karakterden zevk almıyorum dediğim gibi ve gelecek patchlerdede savaşçıya herhangi bir güçlendirme gelmiyecek :( :( :( :thumbdown: .

2

Tuesday, January 19th 2016, 4:41pm

Savaş çı sınıfı stun skilleri ve anlık dps si yüksek olan bir sınıf eski gücünde değil tabi ki ama halen oynamak için çok sebep sayılabilir.Tank olarak oynayabilme şansında mevcut, bence acele karar verme biraz zaman ayır ve item yapmaya çalış çünkü pvp lerde stat dengesi çok etkiler.Ayrıca mage den dmg almaman lazım güçlü vuruşları olan bir sınıf mümkün olduğunca yerden kaldırmayacaksın mageyi.

iyi Forumlar.

3

Tuesday, January 19th 2016, 11:53pm

şuan için savaşcı gücsüz sayılmaz. bir önceki patchte elbette bariz bir fark vardı fakat iyi bir talent ve ekipmanla dpsini arttırabilirsin. ayrıca adalarda yada raidlerde savaşçıyı tank olarak kullanabilirsin ki savaşçıda tank oynamak çok zevkli.
""Video games don't make us Violent, LAG does.""

4

Thursday, January 21st 2016, 10:55am

...
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

This post has been edited 1 times, last edit by "wolfturk" (May 19th 2016, 9:27am)