You are not logged in.

1

Wednesday, June 28th 2023, 7:38am

F2P sunucusu

İyi günler.Ben uzun zamandır oynamıyordum oyunu.şimdi geri dönmek istiyorum ama f2p sunucusunun daha adil şekilde başladığını düşünüyorum.Ancak sunucu ile ilgili tanıtıcı bir video bulamadım.Rehber gibi bir video önerebilir misiniz?

2

Thursday, June 29th 2023, 11:47pm

Mod Kutsal

Merhaba, Mutlaka sana gerekli birşeyler var.

Occupation: Şifacı

• Send private message

Merhaba,

Offical Discordda içerik üreticilerimizin düzenlediği rehber videoları bulunmaktadır. Mahfaza videolarından başlangıç a kadar her türlü tanıtım videosu mevcuttur. Oradan bana ulaşırsanız size yol gösterebilirim.

3

Friday, June 30th 2023, 12:31pm

Hocam ezbere cevap verilmiş sanki size ama . F2P değilde P2P yazacaktınız sanırım eşit başlangıçtan bahsettiğinizi gördüm . Bende yıllardır düşünüyorum fakat oyun yönetimi P2P sunucusunu aktif edemedi. Oyuncu sayısı yok denecek seviyede . NPC ler ile sohbet edecek düzeyde . Bende oyuncu sayısı hareketlense başlamayı düşünüyorum fakat hiç bir değişiklik yok .

4

Friday, June 30th 2023, 6:56pm

Dostum selam. Ben aktif p2p sunucusu oyuncusuyum şuan her iki tarafta ittifak ve imparatorlukta 1 er adet birlik bulunmaktadır.

İmparatorluk birliği : Legacy ( Liderliğini ben yapmaktayım) türk oyuncular imparatorluk tarafında oynamaktadır. Şuan aktif oyuncu sayımız 20 ile 30 arası değişmektedir. Bir çok etkinliği ( Rastgele savaş, Raid, günlük etkinlikler) yapabiliyoruz.

İttifak birliği: Avaraice birliği bulunmaktadır. Genel olarak avrupa oyuncularının oynadığı taraftır. aynı şekilde onların oyuncu sayısıda 25-30 arası değişmektedir.

Her iki taraf haberleşerek hareket ediyoruz. Ve bu sayede bir çok etkinliği yapabiliyoruz. Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz. Discord: https://discord.gg/nd2bhNc6fS linkinden sunucumuza katılabilir ve Aerialls/ Baran ( yani ben) iletişim kurabilirsiniz.

Keyifli oyunlar.

5

Saturday, July 1st 2023, 9:12pm

faction switch event

I would like to know if there will be a faction change event? a lot of people wanting to change factions to go to the empire :love: 8)

6

Saturday, July 1st 2023, 10:44pm

I would like to know if there will be a faction change event? a lot of people wanting to change factions to go to the empire

Hello!
That isn´t planned. :S
Allods Online Discord https://discord.gg/CcpVYQvAae

7

Sunday, July 2nd 2023, 7:59am

Evet karıştırmış olabilirim.Çok teşekkür ederim bilgiler için.Bir de oyunda belli bir kur oranı var mı yoksa güncel kura göre mi gidiyor?

8

Sunday, July 2nd 2023, 7:32pm

Evet karıştırmış olabilirim.Çok teşekkür ederim bilgiler için.Bir de oyunda belli bir kur oranı var mı yoksa güncel kura göre mi gidiyor?
şuan allods un sabitlenmiş bir kur oranı var

9

Sunday, July 2nd 2023, 11:17pm

Peki kur oranını nereden ogrenebilirim?Sitesinde bulamadım da

10

Tuesday, July 4th 2023, 4:06pm

Mod Kutsal

Merhaba, Mutlaka sana gerekli birşeyler var.

Occupation: Şifacı

• Send private message

Kur 11 TL şuanda oyun içerisinde. Alışveriş yapmak istediğinizde otomatik hesaplanıyor.

11

Sunday, December 24th 2023, 7:26am

İyi günler.Ben bugün p2p serveri için 20 euroluk kristali manuel aldım ancak benden banka güncel kur üzerinden fiyat aldı.Sabit kur yok muydu oyunda?

12

Sunday, December 24th 2023, 5:38pm

İyi günler.Ben bugün p2p serveri için 20 euroluk kristali manuel aldım ancak benden banka güncel kur üzerinden fiyat aldı.Sabit kur yok muydu oyunda?

Kristal paketlerinde sabit kut devam ediyor, manuel alım yaparsanız direkt usd/euro ile işleme alınır, onaylamadan önce ekranın sol üstünde ücret ve para birimini görebilirsiniz
Allods Online Official Discord
Forum Rules