You are not logged in.

1

Tuesday, December 12th 2023, 7:40pm

Soru hep aynı belki cevap farklı olur

Selamlar herkese,

Tabi ki soru belli f2p de başlamayı düşünüyorum oyuncu sayısı nasıl aslında pvp için soruyorum imp ve ittifak olarak çok üstün bir taraf var mı yoksa ortak haritalarda vs başa baş pvp ler çıkıyor mu ? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim. İyi oyunlar.

2

Tuesday, December 12th 2023, 8:59pm

Selamlar herkese,

Tabi ki soru belli f2p de başlamayı düşünüyorum oyuncu sayısı nasıl aslında pvp için soruyorum imp ve ittifak olarak çok üstün bir taraf var mı yoksa ortak haritalarda vs başa baş pvp ler çıkıyor mu ? Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim. İyi oyunlar.

Merhaba, sayı olarak İttifak tarafında daha çok oyuncu var, ancak üstünlük (güç) anlamında her iki tarafta da iyi oyuncular olduğunu söyleyebilirim. Son seviyeye doğru Element Krallığı ve Al-Rihat haritalarında flaması açık oyuncular birbirine saldırabiliyor. Temel PVP için rastgele savaşa katılmak en iyi seçenek, 12v12, 24v24 farklı modlar ile bir çok çeşit mevcut.
İyi oyunlar :thumbsup:
Allods Online Official Discord
Forum Rules

3

Friday, December 15th 2023, 12:08pm

Selamlar,

Ben de uzun aradan sonra oyuna döndüm. Her defasında denedim fakat oyuncu azlığından dolayı bırakmıştım. Şuan için ittifak tarafındayım ve oyuncu sayısı tatmin edici seviyede. P2W olayı kalkmış mı dersen hayır, fakat eskisi kadar mı dersen o da hayır. Tekrar bir şans verilebilir bir dönemde şuanda oyun.

Ayrıca günlük boss görevleri yapılırken (hirkalla gibi) haritada 50-100 kişi arası oluyor ve baya keyif veriyor :)

Rate this thread