You are not logged in.

1

Saturday, January 20th 2024, 8:44am

Abonelik

Merhaba,

neredeyse 1 yıl sonra tekrar oyunu indiriyorum. kaldığım yerden devam etmek istiyorum fakat abonelik gibi bir şey gördüm. abone olmadan oyunu oynayabiliyor muyuz? hesap taşıma diye bir bölüm gördüm. bu nedir acaba? hesabımı nereye taşımam gerekli?

bir de eski hesabım silinmiş midir acaba? nerden öğrenebilirim?

forumda en son yazılar 2023 yılına ait. oyun güncelliğini yitirdi mi acaba? hiç indirmesem mi?

forumu görünce oyun boş olacakmış gibi gelmeye başladı.

2

Saturday, January 20th 2024, 2:50pm

Merhaba,

İki adet sunucu mevcut, Evolution (F2P) ve Smuggler's Paradise (P2P)

F2P: Oyunu başlatmak için herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor. Oyuncular, oyun içi para birimi, eşya veya avantajlar için gerçek para harcayabilirler.
P2P: Oyunu oynamak için öncelikle bir satın alma işlemi yapmak veya düzenli bir abonelik ücreti ödemek gerekiyor. Oyun içi avantajlar genellikle tüm oyuncular için eşittir ve ekstra ödeme gerektirmez.

Bu sunucular arası hesap transferi mümkün değil. Hesap taşıma kısmı TR-EU sunucu birleşmesi zamanı, yani 2014'ten önce oluşturulan hesaplar için geçerlidir.

Hesap ve karakteriniz ile ilgili detayları öğrenmek için destek ekibine yazabilirsiniz.

Güncel durum ile alakalı, oyun aktif bir şekilde devam ediyor. F2P sunucusu, P2P'ye göre daha canlı ve hareketli.
Forum daha çok duyuru ve etkinlikler kapsamında kullanılıyor ancak her zaman paylaşımlar açık :) Günlük olarak Discord sunucusu daha aktif diyebilirim.

İyi oyunlar :thumbsup:
Allods Online Official Discord
Forum Rules